Kjo pije me lëng molle dhe disa përbërës të tjerë të thjeshtë mund t’ju ndihmojë për të çliruar ankthin dhe për të qetësuar nervat. Kombinimi i këtyre përbërësve e bën shumë më të thjeshtë të gjithë procesin dhe mbi të gjitha ju shpëton nga ankthi, nervat dhe depresioni.
Përbërësit:
2 mollë;
3 karrota;
3 degë selinoje;
Përgatitja:
Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe pija juaj është gati. Konsumojeni sa herë që e ndjeni që humori dhe nervat tuaja nuk janë në gjendjen më të mirë të mundshme. Ju bëftë mirë!