“Mirmëngjes nga shtëpia ime”! Ky është përshkrimi që këngëtarja e mirënjohur Manjola Nallbani, ka zgjedhur ti vendosë fotos më të fundit të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Nallbani gjithnjë është admiruar për kujdesin që i kushton shëndetit trupor dhe ushqimit të zgjedhur.

Në këtë foto ajo duket se ka zgjedhur të përgatisë nga duart e saj, dy smoothie super të shëndetshëm për nga vetitë që kanë./Shije.al