Kur vjen puna tek ushqimi, Shijes.al nuk mund ti shpëtojë asgjë.

Kësaj rradhe në “shënjestër” është Jonida Maliqi. Ajo ka postuar së fundmi një foto në rrjetin social Instagram, ku të bie në sy një tavolinë mbushur më ëmbëlsira,Muffins, pije dhe ujë.

Edhe në të tilla raste, Jonida kurrë nuk harron të duket sharmante dhe plot stil. Epo disa Muffins për Jonidën të lutem!/Shije.al