Nëse do ju thoja se ka njerëz që duan të shëndoshen nuk do më besonit? Epo tani do të ndryshoni mendim, pasi një prej moderatoreve më të njohura si Luana Vjollca duket se ka realizuar një prej dëshirave të saj më të mëdha: Të shtojë në peshë.

Përmes Instagramit ajo nuk ka komplekse të ndajë me të tjerët ushqimet shumë kalorike që konsumon.

Patate të skuqura, hamburger dhe pije të gazuara janë vetëm disa prej tyre. Epo mesa duket, Luana qenka përjashtimi apo jo?

Përshtatur nga Revista Anabel