Ndodh që pas shtatëzanisë ose rënies në peshë, disa kilogramë të përqendrohen sidomos në zonën e barkut. Një tjetër arsye që kontribuon në formimin e barkut të varur është dhe mënyra e keqe e të jetuarit apo dietat jo të shëndetshme.

Sot duam t’ju tregojmë për një ilaç të fuqishëm natyror, që ju ndihmon të eliminoni në vetëm 10 ditë, kilogramët e padëshiruar që janë përqendruar në pjesën e barkut. Pas 10 ditësh do të shihni jo vetëm disa kilogramë më pak, por edhe një bark të sheshtë e të tonifikuar.

Ja për çfarë do të keni nevojë:

Përbërësit:

  • një lugë e gjysmë gjelle, pluhur i shafranit të Indisë,
  • një lugë e gjysmë gjelle me pluhur xhinxheri,
  • 5 lugë lëng limoni,
  • gjysmë luge çaji piper i kuq,
  • një lugë stevia,
  • një litër ujë.

Përgatitja dhe përdorimi:

Ngrohni ujin në një enë dhe pasi të ketë vluar kombinoni të gjithë përbërësit e tjerë.
Pijeni këtë përzierje gjatë gjithë ditës.
Ky ilaç i fuqishëm do të ndihmojë që barku të tonifikohet, duke përmirësuar cilësinë e lëkurës.

 

Copyright shije.al / Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit