Figurë e njohur e politikës shqiptare, Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen e saj.

Ndaj e bija Kejda, pa asnjë minutë me vonesë e uroi e para të ëmën në orën 00:00, përmes një fotoje e cila e kthen në retrospektivë.

Aty duket Majlinda, veshur me një përparëse amvisash teksa në dorë mban një tenxhere. Buzëqeshja e saj karakteristike nuk mungon! 

“Për mamin tim të bukur”, shkruan Kejda në Instastoryn e saj.

(Fotot në slideshow)

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit​