Pamë vetëm dy-tre story nga dasma e Kledi Kadiut, dhe nusen e pamë vetëm nga larg. Por sapo mori në dorë fotot  e setit të dasmës, balerini dhe koreografi vendosi të na i tregonte vetë në Instagram. Duke bërë betimet, duke u spërkatur me oriz, duke prerë tortën dhe me të bijën Lea, Kledi na e rrëfeu si një histori ditën e dasmës së tyre përmes fotove që do të shihni në galeri.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit