Këngëtarja Rona Nishliu na ka lënë gojëhapur përmes postimit të një fotoje në Instagram, ku duket me një look shumë ndryshe nga e zakonshmja.

“Nuk mund t'i besoja syve, kur pashë në pasqyrë këtë grim”, është shprehur Rona.

Të të njëjtit mendim janë edhe komentuesit të cilët e kanë pëlqyer shumë Ronën me këtë pamje ku gërshetohet bashkë bukuria, por padyshim edhe talenti i sofistikuar i këngëtares.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit