Nëse s’keni shkuar tek manikyristja këtë gusht, kemi ne disa ide se s’i ti bëni thonjtë. Me akullore, limona, shalqi, luleshtrydhe...sepse kjo verë ka nevojë për freski deri tek maja e thoit. Hidhini një sy fotogalerisë më lart dhe zgjidhni modelin që ju pëlqeu më shumë.

Copyright shije.al / Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit