Në një ditë të veçantë si kjo e përvjetorit të martesës, nuk mund të mungonte një urim nga këngëtarja e njohur Anjeza Shahini.

Në foton e publikuar në Instagram, përbri bashkëshortit të saj Anjeza shkruan:

“Ky është një çift i lumtur dhe i martuar prej tre vitesh. Gëzuar përvjetorin tonë. 3 vjet martuar. Çifti i lumtur jemi ne”,- shkruan Anjeza, krahas fotos.

Anjeza prej disa vitesh jeton në Angli me diplomatin anglez Paul Connolly, edhe pse duhet thënë që e viziton shpesh Tiranën.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit