Grace e vogël sot nis klasën e parë. Bashkë me babin dhe mamin, ajo bëri edhe një foto para dërrasës së zezë që do të jetë një kujtim i cili do ta shoqërojë gjithmonë.

 

Çapkëne dhe me një stil unik, të trashëguar nga Aurela me shumë mundësi, Grace në klasën e parë nuk shkon me fustan të bardhë me tyl dhe me kordele në kokë, por e veshur me ngjyra të errëta, rripat e çantës me motive ushtarake dhe me një shirit rozë tek flokët të ngjashëm me atë të Batman, por në version për goca. Suksese Grace, you rocked it! 

*Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit