"10 muaj pa përdorur make-up dhe fytyra ime është e freskët si para shumë vitesh,"-shkruan këngëtarja Vesa Luma, ndërsa e ka shoqëruar me një selfie ku tregon rezultatin.

Duket se mospërdorimi i make-up ka dhënë efekt dhe Vesa ka një fytyrë të pastër e për tu patur zili apo jo? 

Këngëtarja shqiptare kohët e fundit është zhvendosur për të jetuar në Zelandën e Re së bashku me djalin dhe bashkëshortin Big Basta.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit