Deri më sot vështirë se ekziston dikush që nuk ka derdhur diçka në qilim njëherë në jetë, çka e ka bërë të vështirë pastrimin e këtij të fundit. 

Çfarë ju duhet: 

  • 1 lugë gjelle sodë buke
  • 1 lugë gjelle detergjent enësh 
  • 1 lugë gjelle uthull molle 

Kombinojini bashkë dhe e aplikoni tek zona me vaj në tapet. 

Soda e pjekjes do të absorbojë disa nga lëngjet dhe kombinimi i 2 lëngjeve të tjerë do të heqë njollën.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit