Pas Jonida Maliqit, Luana Vjollcës, tanimë edhe Juliana Pasha vjen me një look të ri.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto, ku tregon shkurtimin e dukshëm që i ka bërë flokëve dhe shprehet se i pëlqejnë ndryshimet.

Ky ndryshim i papritur ka suprizuar edhe fansat e saj, të cilët duhet thënë se e kanë pritur mirë dhe madje e kanë komplimentuar për modelin e ri të flokëve.

Po juve si ju duket Juliana tani?

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit