Lajmi i mirë është se ka disa mënyra për të bërë çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj të shkëlqejë shumë shpejt.

Jepini një jetë të re pllakave të banjos duke përzierë: 

  •  1/2 filxhan sodë buke
  •  1/4 filxhan peroksid hidrogjeni
  •  1 lugë gjelle larës duarsh

Udhëzime: 

  • I kombinoni të tria derisa të krijohet një masë homogjene. Pas kësaj e aplikoni tek pllakat.
  • E fshini me një furçë dhe në fund e shpëlani me ujë të ngrohtë. 

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit