Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako së fundmi ka rënë në sy për një ndryshim të dukshëm në peshën e saj. Ka qene vetë Sako e cila ka bërë të ditur kilet e humbura duke iu përgjigjur ndjekësve kureshtarë në Insta-storyn e saj. Dhe janë jo pak, por plot 12 kilogramë.

E nëse jeni kuriozë të dini sesi ia bëri Hygerta, ajo ka zbuluar se kilet i ka humbur duke ngrënë ushqime sipas grupit të gjakut, me aktivitet fizik dhe shumë vullnet.

A jeni edhe ju gati për një mision të tillë? Hygerta ia doli. Po ashtu mundesh edhe ti!

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit