Maya, këngëtarja e njohur e muzikës popullore është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Jonas.

 Ajo na e ka prezantuar përmes Instagramit ku ka postuar një foto të sajën me karrocën e bebit dhe ka bërë një urim për Krishtlindjet.

Gëzuar Krishtlindjet! Këtë vit janë Krishtlindjet më të bukura të jetës sime, pasi Zoti më bekoi me një djalë. Me shumë dashuri, Maya&Jonas”, ka shkruar maja në foton ku na prezantoi me Jonas-in e vogël.

Copyright shije.al/ Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit​