Nëse doni që dasma juaj të jetë plot ndriçim dhe të ketë një dekor të veçantë, apo nëse doni që të dashurve tuaj t’u dhuroni lule, atëherë e keni një vend ku mund të drejtoheni pa frikë: Gold Flower & Event!

Ndriçimi ndërthurur me një dekor të veçantë ngelet gjithmonë në kujtesën e të ftuarve, që do të jenë pjesë e festës. Dasma juaj do të jetë e paharrueshme dhe ju nuk duhet të shqetësoheni për asgjë, përveçse të planifikoni datën.  

Realizimi i një dekori të veçantë dhe mbresëlënës është çelësi i suksesit, ndërsa nëse në ditën tuaj të dasmës doni të dukeni e mrekullueshme një zgjedhje shumë e mirë janë fustanet e linjës San Patrick, pjesë e Pronovias group, që mund t’i gjeni në Gold Flower & Event.

Kjo është vetëm një pjesë e asaj çfarë ofron Gold Flower & Event!  Vendosur në bulevardin Jakov Xoxa, lagjia Kongresi i Përmetit, Pedonale, Fier, në Gold Flower & Event mund të bëni edhe porosi për lule me postë në çdo kohë, jo vetëm brenda dhe jashtë qytetit, por duke bërë edhe dërgesa në të gjithë botën.

Gold Flower & Event ofron edhe fustane nusërie, fustane mbrëmjeje, dekore, ditëlindje, organizime të baby shower, festa beqarie, inagurime, evente biznesi, lule natyrale, buqeta nusesh, zbukurime makinash, kompozime tavolinash, ftesa, konfeta, fishekzjarre, ndriçim/efekte, fotograf, kameraman, banda muzikore, dj, këngëtarë, kurse vallëzimi, parukiere, torta etj.

Ju sillni mendimin, kurse Gold Flower & Event ofron gëzimin dhe festën me gjithçka që ajo përmban!