Ndiheni të lodhur dhe ju ka rënë dëshira seksuale? Doni të konsumoni një produkt të garantuar dhe pa efekte anësore? Ju sjellim recetën natyrale të viagrës ... Jo shumë njerëz e dinë sekretin, se ajo mund të bëhet edhe në shtëpi.
Nëse doni të përgatisni viagra tërësisht natyrale në shtëpi, do t’ju duhen 2 përbërës kryesorë të cilat ndodhen në të gjitha dyqanet ushqimore. Këto përbërës janë afrodiziakë shumë të fuqishëm.
 

Përbërësit:
Shalqi
Limon
Përgatitja:
Nuk duhet të përdorni sheqer kripë erëza ose ndonjë shije tjetër, të cilat mund të zvogëlojnë fuqinë e dy përbërësve kryesorë. Prisni shalqirin në copa të vogla dhe të vendosini copat në një shtrydhëse frutash e perimesh në mënyrë që të merrni rreth një litër lëng shalqiri. Hidhni lëngun në një tenxhere. Lereni atë të vlojë për disa minuta pastaj shtrydhni lëng limoni në tenxhere. Përzierjeni mirë derisa pjesa më e madhe e lëngut të avullojë. Pas zierjes vendoseni lëngun e përfituar në një shishe qelqi dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Këtë pije duhet t’a merrni me stomak bosh herët në mëngjes dhe para darke. Sasia e rekomanduar është 2 lugë çaji. Kjo viagra e përgatitur në shtëpi është e sigurt dhe e fuqishme për njerëz të të gjitha moshave maxhorene dhe gjinive.