1893 Receta
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Kokteil Bloody Mary
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Kallamarë të mbushur me Oriz
cook time 75 MIN
difficulty Mesatare
Fileto lepuri me Patate dhe Sallatë
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Role me Mish të grirë, Karota dhe Kungulleshka
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Ëmbëlsirë e ftohtë me Gjalpë kikiriku dhe Çokollatë
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Makarona tub të pjekura me Salsiçe
cook time 70 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër e pjekur me Djathë Parmixhan dhe me Mustardë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Linguine me peshk Ton
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Puding
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Karota të marinuara
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Petulla pa Gjalpë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Pica të vogla të fryra
Recetat 1 - 12 nga 1893 te gjetura
Top