127 Receta
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Lazanjë e ftohtë me Gjizë dhe Borzilok
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me Hudhër, Borzilok dhe Majdanoz
cook time 35 MIN
difficulty Mesatare
Supë krem Shpargulle dhe Borzilok
cook time 250 MIN
difficulty E Lehtë
Kos i ngrirë me Luleshtrydhe dhe Borzilok
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Omëletë me Domate dhe Borzilok
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Makarona të përgatitura vetë me Domate dhe Borzilok
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Fileto Pule me Domate të thata dhe Borzilok
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Akullore me Mjedër dhe Sheqer
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Supë Krem Domate
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Mousse Otium
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Pica Patëllxhan
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona Orizi me Domate
Recetat 1 - 12 nga 127 te gjetura
Top