27 Receta
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Brumë Dhalli dhe Mjedre
cook time 75 MIN
difficulty Mesatare
Patate trëndafil me Brumë
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Byreçka me Djathë të bardhë
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Galeta mëngjesi
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Tortë e kripur me Bajame dhe me Barishtore
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Pica me Radikio dhe Vaj Tartufi
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Pica të vogla me Mocarela
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Korosantë me Salcë kremoze pule
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Pica të vogla të fryra
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Pica alla diavola
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Kupa me Proshutë dhe Domate
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Tavë me Vezë dhe Sallam
Recetat 1 - 12 nga 27 te gjetura
Top