508 Receta
cook time 20 MIN
difficulty Mesatare
Djathë furre me flakë
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona në tavë me Djathë dhe Proshutë
cook time 35 MIN
difficulty Mesatare
Shparguj me Petë Sfoliatë dhe Krudo
cook time 22 MIN
difficulty Mesatare
Rizoto me Lule Kungulli e Karkalec
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Taliatele të mbështjella
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Simite të mbushura
cook time 70 MIN
difficulty -
Njoki me Patëllxhanë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona të ftohta me Pesto dhe Gjizë
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Lazanjë me salcë ‘Gran Ragu’
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Spageti alla carbonara
cook time 75 MIN
difficulty Mesatare
Role me Gjizë dhe Fëstëkë
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz me Tartuf të bardhë dhe Parmixhano
Recetat 1 - 12 nga 508 te gjetura
Top