132 Receta
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Guakamole
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Çokollatë Meksikane
cook time 210 MIN
difficulty E Lehtë
Mish Viçi me Speca djegës
cook time 25 MIN
difficulty Mesatare
Çokollatë me Xhenxhefil dhe Spec djegës
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Mus me Çokollatë dhe Spec djegës
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Ëmbëlsira me Speca djegës
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Tavë me Speca djegës pice
cook time 13 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë me Spec jeshil djegës
cook time 60 MIN
difficulty E Lehtë
Tavë me Speca djegës
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Karkaleca me Fara Lulëkuqesh e Lakër
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Biskota me Çokollatë dhe Fara Kungulli
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Kokos me Fara të ndryshme
Recetat 1 - 12 nga 132 te gjetura
Top