442 Receta
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Patate me Hudhër
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Supë Kungulli me Hudhër e Kos
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me Hudhër, Borzilok dhe Majdanoz
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Salcë djegëse me Hudhër të pjekur
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Karkaleca të skuqur me Hudhër dhe Koriandër
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me Hudhër dhe Rozmarinë
cook time 20 MIN
difficulty Mesatare
Biftek Carpaccio me Majonezë me Hudhër
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Gjoks pule me Uthull balsamike dhe Hudhër
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Hudhra të gatuara ngadalë
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Krudo Karkalecash
cook time 13 MIN
difficulty E Lehtë
Pufka djathi të pjekura Asiago
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me Thjerrëza
Recetat 1 - 12 nga 442 te gjetura
Top