24 Receta
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Brusketa Irlandeze
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Salmon i gatuar në tigan
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër pikante
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Tavë me Bishtajore, Ullinj dhe Stika
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Pasta me Gjizë, Kaperi dhe Trumzë
cook time 60 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë Ruse
cook time 25 MIN
difficulty Mesatare
Filetë Koce
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Spageti "alla puttanesca"
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Patate, Domate dhe Skumbri
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Speca të mbushur me Sardele të thërrmuar
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Domate verore të pjekura me Fasule
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Speca
Recetat 1 - 12 nga 24 te gjetura
Top