18 Receta
cook time 10 MIN
difficulty Mesatare
Patëllxhan sanduiç
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Qofte me Thjerrëza
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Pakora me perime
cook time 160 MIN
difficulty Mesatare
Mish derri me Portokall dhe Qumësht
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Kërpudha të mbushura pikante
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz Meksikan
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër pikante e pjekur me Kaçkavall
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Humus për vakt mëngjesor
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Filetë viçi me Domate jeshile
cook time 15 MIN
difficulty Mesatare
Trikolor me Perime
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Panxhar
cook time 100 MIN
difficulty Mesatare
Levrek i marinuar
Recetat 1 - 12 nga 18 te gjetura
Top