423 Receta
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Qofte me lëng
cook time 35 MIN
difficulty Mesatare
Supë krem perimesh
cook time 90 MIN
difficulty E Lehtë
Kallamarë në lëng dhe Ullinj të zi
cook time 120 MIN
difficulty E Lehtë
Kubikë Perimesh
cook time 120 MIN
difficulty Mesatare
Tortelini me lëng
cook time 45 MIN
difficulty E Vështirë
Karkaleca dhe Sallatë Perimesh
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Spageti me Qofte dhe salcë perimesh
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Miks perimesh në tigan
cook time 15 MIN
difficulty Mesatare
Çaj me lëng natyral Portokalli
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Lëng Portokalli i kuq me ananas
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Biftek Hamburgeri me lëng mishi
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me lëng Limoni dhe Ananas
Recetat 1 - 12 nga 423 te gjetura
Top