19 Receta
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Supë me Lulelakër
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Lulelakër e shkrirë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër me Vezë
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër pikante
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Biskota me Lulelakër
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër me Xhenxhefil
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Tavë me Lulelakër
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër pikante e pjekur me Kaçkavall
cook time 70 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër e pjekur me Djathë Parmixhan dhe me Mustardë
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona me Lulelakër të pjekur dhe Majdanoz të freskët
cook time 15 MIN
difficulty Mesatare
Kërpudha të mbushura
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Salmon me Krem lulelakre dhe Qepë
Recetat 1 - 12 nga 19 te gjetura
Top