332 Receta
cook time 55 MIN
difficulty E Lehtë
Mish Qengji me Majdanoz
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me Hudhër, Borzilok dhe Majdanoz
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Taliatele me Karçof dhe Majdanoz
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me Oriz dhe Majdanoz
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Karota të karamelizuara me Majdanoz dhe Bajame
cook time 45 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona me Lulelakër të pjekur dhe Majdanoz të freskët
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Brusketa me Salmon
cook time 35 MIN
difficulty Mesatare
Midhje me Portokall dhe Xhenxhefil
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Petulla me Patëllxhan
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Patate e mbushur
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Sallatë me karkaleca
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Salcë të bardhë
Recetat 1 - 12 nga 332 te gjetura
Top