16 Receta
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Biskota të thjeshta me 3 përbërës
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Krem pite
cook time 85 MIN
difficulty Mesatare
Shufra gjalpi kikiriku
cook time 90 MIN
difficulty Mesatare
Tartë me Boronica
cook time 80 MIN
difficulty E Lehtë
Panine me Patate
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Kek me shije Manaferrash
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Ëmbëlsirë me Patate
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Gurabie me Lajthi
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Biskota me Vanilje
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Ëmbëlsirë e ftohtë me Gjalpë kikiriku dhe Çokollatë
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Biskota të buta me Xhenxhefil
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Pulë me djathë Parmixhan
Recetat 1 - 12 nga 16 te gjetura
Top