383 Receta
cook time 80 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz i zi me Karkaleca
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Karkaleca me Oriz të zi
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz i zi me Tartuf dhe Djathë kaçkavall
cook time 80 MIN
difficulty Mesatare
Rizoto i zi me Salmon dhe Bizele
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz me Vezë të skuqura dhe Brokoli
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Oriz dhe Vezë
cook time 80 MIN
difficulty E Lehtë
Tavë me Oriz dhe mish pule
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz i skuqur me Vezë
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Oriz, Mango dhe Ananas
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Pulë Spanjolle me Oriz e Domate
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Fileto pule e mbushur me Oriz dhe Kërpudha
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Biskota djathi dhe piperi të zi
Recetat 1 - 12 nga 383 te gjetura
Top