888 Receta
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Biskota djathi dhe piperi të zi
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Karkaleca me Oriz të zi
cook time 240 MIN
difficulty Mesatare
Role Pule e mbushur me Tartuf të zi
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz i zi me Tartuf dhe Djathë kaçkavall
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Spageti Integral me Djathë, Piper dhe Stika
cook time 80 MIN
difficulty E Lehtë
Oriz i zi me Karkaleca
cook time 90 MIN
difficulty E Lehtë
Kallamarë në lëng dhe Ullinj të zi
cook time 80 MIN
difficulty Mesatare
Rizoto i zi me Salmon dhe Bizele
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Rrepa të kuqe të mbushura
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Sallatë Belushke me Qepë
cook time 15 MIN
difficulty Mesatare
Karkaleca me Kadaif
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Antipastë me Kallamar
Recetat 1 - 12 nga 888 te gjetura
Top