274 Receta
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Rizoto me Turmerik Pluhur
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Brusketa me Djathë dhe Salcë pesto
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Bërxolla Derri me Kërpudha
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Bërxolla derri në stil Italian
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë Boronice të kuqe dhe Mustardë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër me Vezë
cook time 75 MIN
difficulty Mesatare
Lakra të skuqura me Proshutë, Qepë dhe Hudhra
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Pene me pulë dhe shparguj
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Kërpudha të mbushura pikante
cook time 55 MIN
difficulty Mesatare
Bërxolla Gici me Salcë mushti molle
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Makarona Pesto me Sallatë Kapreze
cook time 85 MIN
difficulty Mesatare
Sallatë makaronash me Proshutë
Recetat 1 - 12 nga 274 te gjetura
Top