7 Receta
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me Kastraveca
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Patate me Hudhër
cook time 115 MIN
difficulty Mesatare
Vorbë me Uthull
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Lulelakër me Xhenxhefil
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Shparguj me Krem xhenxhefili
cook time 100 MIN
difficulty Mesatare
Rosto Viçi e mbështjellë
cook time 140 MIN
difficulty Mesatare
Fileto qengji me Mjaltë dhe Fara lulekuqe
Top