44 Receta
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Rukola dhe Finok
cook time 15 MIN
difficulty Mesatare
Supë me Rukola dhe Djathë Dhie
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Rukola, Dardhë dhe Arra
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Mish qingji me Rukola dhe Speca
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me Fasule dhe Rukola
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Panxhar, Rukola dhe Vezë
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Tartar viçi me Rukola dhe Karçof
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me rukola dhe pomodorini
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Pica me rukola dhe proshutë krudo
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me rukola dhe krahë pule
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë verore me Patate dhe Salcë Rukola
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me rukola dhe qafë të tymosur krudo
Recetat 1 - 12 nga 44 te gjetura
Top