517 Receta
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Tostë franceze me Vezë dhe Sheqer
cook time 90 MIN
difficulty Mesatare
Role mishi me Sheqer kaf
cook time 360 MIN
difficulty E Lehtë
Salmon i marinuar me Uthull dhe Sheqer
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Akullore me Mjedër dhe Sheqer
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Salsiçe të mbështjella me Proshutë dhe Sheqer kaf
cook time 255 MIN
difficulty Mesatare
Biftek i kripur me Mollë dhe me Sheqer kaf
cook time 240 MIN
difficulty Mesatare
Reçel luleshtrydhesh
cook time 200 MIN
difficulty Mesatare
Reçel Kajsie
cook time 120 MIN
difficulty Mesatare
Shurupi i Thanës
cook time 75 MIN
difficulty Mesatare
Byrek molle në tiganin e gjyshes
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Gurabie
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Akullore me Vanilje
Recetat 1 - 12 nga 517 te gjetura
Top