249 Receta
cook time 70 MIN
difficulty E Lehtë
Krem Spinaqi me Speca Jalapeno
cook time 13 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë me Spec jeshil djegës
cook time 25 MIN
difficulty Mesatare
Çokollatë me Xhenxhefil dhe Spec djegës
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Mus me Çokollatë dhe Spec djegës
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Biftek me Spec të kuq pikant dhe Uthull
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Pite e mbushur me Mish pule dhe Spec djegës
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Spaghetti pikant me hudhra, vaj dhe spec djegës!
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Guakamole
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë tradicionale Meksikane me Avokado
cook time 50 MIN
difficulty E Lehtë
Kërpudha të mbushura pikante
cook time 32 MIN
difficulty E Lehtë
Petë të mbështjella
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Brandade Merluci dhe Aioli
Recetat 1 - 12 nga 249 te gjetura
Top