254 Receta
cook time 25 MIN
difficulty Mesatare
Çokollatë me Xhenxhefil dhe Spec djegës
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Mus me Çokollatë dhe Spec djegës
cook time 13 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë me Spec jeshil djegës
cook time 50 MIN
difficulty Mesatare
Biftek me Spec të kuq pikant dhe Uthull
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Pite e mbushur me Mish pule dhe Spec djegës
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Spaghetti pikant me hudhra, vaj dhe spec djegës!
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Antipastë specash
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Radhiqe dhe Salmon
cook time 40 MIN
difficulty E Lehtë
Speca të skuqur me Kaçkavall
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Kivi
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë e marinuar me karota
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Sardele me Domate të thata dhe Rigon
Recetat 1 - 12 nga 254 te gjetura
Top