19 Receta
cook time 12 MIN
difficulty E Lehtë
Vezë me Tërshërë
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Qofte me tërshërë
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Muffins me tërshërë
cook time 22 MIN
difficulty E Lehtë
Ëmbëlsirë me Tërshërë dhe Çokollatë
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me perime të stinës dhe tërshërë
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Smoothie me luleshtrydhe dhe tërshërë
cook time 60 MIN
difficulty E Lehtë
Bukë me Boronicë dhe Banane
cook time 70 MIN
difficulty Mesatare
Akullore me Drithëra dhe Proshutë me Salcë Panje
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Kek i Kripur
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Supë Brokoli me Midhje dhe Pasta
cook time 45 MIN
difficulty Mesatare
Biskota të buta Bollguri
cook time 80 MIN
difficulty E Lehtë
Biskota pa pjekje
Recetat 1 - 12 nga 19 te gjetura
Top