1064 Receta
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Salcë Soje dhe Susami
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Fruta me salcë farash lulëkuqeje
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Filetë Derri me Mjaltë e Xhenxhefil
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Oriz dhe Vezë
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Fileto pule me Mjaltë dhe Hudhra
cook time 10 MIN
difficulty E Lehtë
Brusketa me Humus
cook time 300 MIN
difficulty E Vështirë
Dumpling (Ravioli Kinez)
cook time 35 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë Pule Aziatike
cook time 25 MIN
difficulty E Lehtë
Sallatë me Avokado dhe Mish gaforreje
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Ravioli me Mish derri
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Pica me Radikio dhe Vaj Tartufi
cook time 60 MIN
difficulty Mesatare
Kek me Vaj Ulliri
Recetat 1 - 12 nga 1064 te gjetura
Top