18 Receta
cook time 40 MIN
difficulty Mesatare
Krahë Pule me Mjaltë dhe Xhinxher
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Rizoto me Xhinxher, Kungulleshka dhe Karkaleca
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Lëngu i Shëndetshëm
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Antipastë Oktapod në alumin
cook time 20 MIN
difficulty E Lehtë
Capirinha
cook time 15 MIN
difficulty E Lehtë
Aromatique
cook time 5 MIN
difficulty E Lehtë
Moscow Mule
cook time 30 MIN
difficulty Mesatare
Panna Cota me luleshtrydhe
cook time 70 MIN
difficulty Mesatare
Ëmbëlsirë me Kungull dimri
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Stir Fry
cook time 30 MIN
difficulty E Lehtë
Supë me Vezë dhe Miell Misri
cook time 120 MIN
difficulty Mesatare
Pulë Teriyaki
Recetat 1 - 12 nga 18 te gjetura
Top